Sprchové systémy - Sety pre skvelé sprchové zážitky

Prevedenie luxusného sprchového systému začína výberom správnej batérie na Intercom.sk. Ponúkame širokú paletu sprchových systémov, ktoré transformujú každú kúpeľňu na osobné wellness útočisko.

180 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Čo je to sprchový systém a ako ho vybrať? Váš sprievodca k dokonalej sprche

Sprchový systém tvorí vodovodná batéria a kompletná sprchová súprava. A hoci si jednotlivé komponenty sprchovému systému môžete vybrať samostatne, ich kombinácia v rámci jedného systému vytvára harmonicky zladený a funkčný celok, ktorý dokáže sprchovanie premeniť z obyčajnej rutiny na nezabudnuteľný zážitok.

Typy sprchových systémov

Existujú dva hlavné typy sprchových systémov: podomietkovénadomietkové.

Podomietkové sprchové systémy pozostávajú z podomietkovej batérie, vstavaného montážneho telesa a sprchového príslušenstva. Minimalistický dizajn zaručuje eleganciu v moderných kúpeľniach. Podomietkovú montáž batérie oceníte hlavne v menších sprchových kútoch, kde potrebujete ušetriť každý centimeter priestoru. Inštalácia podomietkových systémov vyžaduje dôkladnejšie plánovanie, sú preto vhodným riešením pre novostavby a rekonštrukcie.

Súčasťou nadomietkových sprchových systémov je nástenná vaňová alebo sprchová batéria a sprchová súprava. Vďaka rozmanitej ponuke dizajnov sa skvele hodia ako do modernej, tak aj do tradične zariadenej kúpeľne. Ich inštalácia je jednoduchá, všetky komponenty sú umiestnené na stene a sú tak ľahko prístupné pre údržbu a opravy.

Termostatické sprchové systémy

Termostatické sprchové systémy sú vybavené termostatom, ktorý udržiava konštantnú teplotu a tak umožňuje bezpečné a príjemné sprchovanie bez náhlych zmien teploty vody. Tieto systémy sú optimálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí s citlivou pokožkou. Navyše prispievajú k úspore vody a energií. Dostupné sú v podomietkovej aj nadomietkovej variante. A síce je ich cena v porovnaní s pákovými či kohútikovými systémami vyššia, ich výhody sú jednoznačné.

Náš tip: odporúčame kvalitné a cenovo dostupné sprchové systémy značky Aquaristo Style, ako sú napríklad sety termostatických batérií Prisma, Persei či Cooltouch s teleskopickou tyčou Tevere.

Sprchová súprava pre dokonalé osvieženie

Sprchové príslušenstvo spravidla pozostáva z viacerých týchto komponentov:

Správny výber sprchového systému môže znamenať veľký rozdiel medzi obyčajnou a exkluzívnou sprchou. Starostlivo preto výber zvážte. A ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte sa na nás obrátiť. My v Intercom.sk sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť ten najlepší sprchový systém pre váš domov.

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€