Odvodňovacia technika - efektívne odvádzanie vody

Zabezpečte efektívne odvádzanie vody vo vašom domove alebo na záhrade s našimi spoľahlivými riešeniami odvodňovacej techniky. Ponúkame široký výber produktov, ktoré zaručia, že vaše priestory zostanú suché a bezpečné.

812 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Moderné riešenia odvodňovacej techniky pre váš domov

Odvodňovacia technika slúži na efektívne odvádzanie vody s cieľom predchádzať možným škodám a udržiavať suché a bezpečné prostredie v kúpeľni, kuchyni, pivnici, kotolni, v okolí domu a na záhrade, ale aj na verejnom priestranstve. Pripravili sme pre vás široký sortiment odvodňovacej techniky, ktorý zahŕňa všetko potrebné: od moderných sprchových žľabov cez pilety a sifóny až po vonkajšie žľaby a gajgre. Všetky naše produkty sú z vysoko kvalitných, odolných materiálov, ktoré zabezpečia dlhú životnosť..

Sprchové žľaby a rošty: elegancia a funkčnosť v jednom

Naše sprchové žľaby poskytujú optimálne riešenie pre moderné kúpeľne:  udržiavajú sprchový kút v suchu, bez kaluží a bez plesní. Ľahko sa čistia a odolávajú zanášaniu.  V našej ponuke nájdete sprchové žľaby líniové, schopné odvádzať vodu po celej svojej dĺžke, ale aj rohové žľaby, navrhnuté pre kúpeľne, kde je potrebné efektívne využitie priestoru. Dizajnové rošty rôznych tvarov, materiálov a farieb dodávajú kúpeľni šmrnc.

Vonkajšie žľaby: odolné a efektívne

Pre zabezpečenie efektívneho odvodu vody z okolia domu, záhrady, či z verejných priestranstiev ponúkame odolné vonkajšie žľaby. Vďaka kvalitným materiálom a precíznemu spracovaniu odolávajú aj nepriaznivým poveternostným podmienkam a mechanickému zaťaženiu.

Kanalizačné vpuste: spoľahlivé a účinné

Kanalizačné vpuste, známe aj ako gajgre či lapače strešných splavenín, slúžia k odvádzaniu dažďových vôd z okolia budov a striech a k zachytávaniu hrubých nečistôt, aby neprenikli do kanalizácie. Vpuste sú vybavené suchou klapkou. Kvalitné materiály garantujú vysokú odolnosť voči mechanickému, chemickému aj tepelnému poškodeniu. Vďaka našim gajgrom udržíte okolie vášho domu suché a bezpečné.

Podlahové vpuste: kľúč k suchej podlahe

Naše podlahové vpuste efektívne odvádzajú vodu z úrovne podlahy, čím ju chránia pred poškodením. Zároveň slúžia aj ako zápachová uzávera. Vpuste sú vyrobené z kvalitných materiálov a ľahko sa čistia. Určené sú pre vnútorné priestory ako sú kúpeľne, práčovne, kotolne či pivnice.

Sifóny: kvalita, ktorá vydrží

Kľúčovým prvkom každej kúpeľne, toalety aj kuchyne sú sifóny. Nenápadní pomocníci pre správny odtok vody, zabraňujúci prenikaniu zápachov z kanalizácie do domácnosti. Naše sifóny sú vyrobené z kvalitných, vysoko odolných materiálov, zaručujúcich ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. K dispozícii máme sifóny a polsifóny z odolného plastu, ale aj dizajnové celokovové sifóny s chrómovou, bronzovou, zlatou, čiernou či medenou povrchovou úpravou.

Klik pilety: odvod vody s ľahkosťou

Klik pilety sú moderné výpusty na umývadlá a drezy. Otvárajú a zatvárajú sa jednoduchým stlačením – kliknutím, ktoré zvládne aj dieťa. Oproti klasickým páčkam či gumenným zátkam sú klik pilety nielen hygienickejšie, ale aj vizuálne príťažlivejšie.

Flexi napojenie a doplnky: praktické a univerzálne

Flexi napojenie slúži k prepojeniu toalety a odpadového potrubia. K dispozícii je v rôznych rozmeroch, aby vyhovovalo akýmkoľvek potrebám. Okrem toho u nás nájdete množstvo rôznych doplnkov pre odvodňovací systém, ako sú WC manžety a rozety, dvojité kolienka, privzdušňovacie hlavice, redukcie na sifóny, vrapové vložky a mnoho ďalšieho. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, aby zabezpečili maximálnu funkčnosť a spoľahlivosť vašich inštalácií.

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom