O nás

Asi všetci ste sa už stretli s našou šípkou, ktorá je charakteristickým prvkom našej značky SAGITTARIUS, či už doma, v práci alebo počas dovolenky. 

Na úspech tejto značky, ktorú Vám prinášame už viac ako 30 rokov na trh sme sa rozhodli nadviazať a preto sme Vám v roku 2020 predstavili značku AQUARISTO STYLE, ktorá prináša svieži, moderný, hravý dizajn v rokmi overenej kvalite.

Okrem našich privátnych značiek Vám ponúkame veľmi pestrý výber produktov svetových značiek z oblasti technológie zariadenia budov ako sú napr. HANSA, HANSGROHE, GROHE, HERZ, FANSKI, SCHELL, SINKS, ALCADRAIN, CALEFFI, HENKELmnoho ďalších.

Našou srdcovkou sú vodovodné batérie a k nemu ladiaci sprchový sortiment a kúpeľňové doplnky, ale samozrejme Vám dokážeme dať ešte omnoho viac: kuchynské drezy, elektrické ohrievače vody, vodoinštalačnýkúrenársky sortiment atď.

Sme stabilný tím ľudí – špecialistov na oblasť VODA-PLYN-KÚRENIE, ktorí Vám fundovane poradia a pomôžu. 

Ako veľkoobchodná firma spolupracujeme so stovkami firiem na slovenskom aj českom trhu, kde pôsobí naša dcérska spoločnosť INTERCOM Bohemia.

Spolu Vám vieme ponúknuť viac ako 9 000 položiek a vyše milión naskladnených produktov, ktoré expedujeme zvyčajne v rovnaký nanajvýš nasledujúci deň od objednania.