Vodovodné batérie - kvalita a moderný dizajn

Hľadáte novú vodovodnú batériu pre vašu kuchyňu alebo kúpeľňu? Prezrite si našu širokú ponuku batérií, ktoré spájajú funkčnosť s moderným dizajnom, aby dokonale zapadli do vášho domova.

1849 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Vodovodné batérie: spojenie funkčnosti a moderného dizajnu

Vitajte v svete štýlových vodovodných batérií, kde funkčnosť a moderný dizajn idú ruka v ruke. Či už hľadáte elegantnú batériu pre vašu kuchyňu, útulnú kúpeľňu alebo maximálny komfort pri sprchovaní, nájdete u nás všetko pod jednou strechou. Pripravili sme pre vás široký výber tých najkvalitnejších produktov, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá. Sme presvedčení, že si u nás vyberie naozaj každý.

Drezové (kuchynské) batérie - srdce vašej kuchyne

Začnime v kuchyni, srdci každého domova. Kuchynské drezové batérie nie sú len praktickým pomocníkom, ale aj vizuálnym skvostom, ktorý dotvára celkový vzhľad interiéru. Vyberte si z klasických stojakových modelov s tradičným dizajnom, ktoré nájdu miesto v ktorejkoľvek kuchyni. Alebo uprednostnite moderné prevedenia s výsuvnými sprškami a flexibilnými ramenami, vďaka ktorým bude oplachovanie zeleniny hračkou. Vysoká odolnosť a ľahká údržba sú ďalšími benefitmi, ktoré určite oceníte.

Kúpeľňové batérie - dokonalá harmónia

Umývadlové batérie

V kúpeľni batérie prestávajú byť len funkčným prvkom a stávajú sa ústredným dizajnovým doplnkom. Umývadlové batérie ponúkame v minimalistickom aj luxusnom štýle, aby dokonale ladili s celkovým konceptom kúpeľne. Ušľachtilý nerezový povrch, klasická mosadz či trendy čierna farba, to všetko nájdete v našom portfóliu. Dbajte na zladenie batérií a doplnkov do jednotného celku, vďaka čomu dosiahnete požadovanú harmóniu.

Vaňové batérie

Doprajte si maximálny relax pri kúpeli s naozaj pôvabnou vaňovou batériou. V ponuke nájdete klasické aj umelecky tvarované kusy, stačí si len vybrať ten pravý skvost. Dbajte na zladenie s ostatnými prvkami do harmonického celku, aby vaša kúpeľňa pôsobila dojmom vysokej kvality a prepracovaného štýlu.

Sprchové batérie a systémy

Pre skutočných milovníkov sprchovania máme pripravené pokročilé sprchové systémy, ktoré vašu kúpeľňu zmenia na domáce wellness. Zažite dokonalý relax po náročnom dni vďaka špičkovým sprchovacím panelom, termostatickej regulácii vody a ďalším užitočným funkciám. Preneste úroveň sprchovania vďaka sprchovým batériam na absolútne novú úroveň.

Bidetové batérie

Nezabúdajte ani na bidetové batérie, ktoré zvýšia nielen vašu hygienu, ale aj celkový pôžitok z vybavenej kúpeľne. Jemné oblé línie dopĺňajú dizajn aj tých najmodernejších kúpeľní. Všetky bidetové batérie prechádzajú prísnou kontrolou kvality.

Batérie do bytového jadra

Pre malé kúpeľne a bytové jadrá sú ideálnou voľbou kompaktné batérie šetriace priestor. Ide o skvelú alternatívu pre tých, ktorí chcú šetriť, no nechcú prinášať kompromisy v dizajne. Nájdete u nás batérie, ktoré sa stanú ozdobou aj malej kúpeľne.

Výber snov pomocou filtrov

Pri výbere batérií sa spoľahnite na naše intuitívne filtre, vďaka ktorým rýchlo nájdete ideálne zariadenie podľa typu (napr. páková či termostatická batéria), podľa typu montáže (napr. stojanková, stenová či podomietková), dizajnu, značky či rôznych kľúčových vlastností. Možností je neúrekom a vďaka prepracovanému filtrovaniu si vyberie naozaj každý. Stačí len na webovej stránke zvoliť požadované parametre a my vám ponúkneme všetky zodpovedajúce produkty. Žiadne komplikácie, len rýchly a jednoduchý výber.

Úspora ako štandard

Pozornosť venujeme aj ekonomickému aspektu. Ponúkame úsporné modely s obmedzeným prietokom vody, ktoré dokážu zredukovať spotrebu na minimum. Termostatické batérie navyše zabezpečia vytúženú teplotu bez zbytočného plytvaniu teplou vodou a to všetko v maximálnom bezpečí. Naše batérie tak šetria nielen vaše financie, ale aj životné prostredie. Vysoká kvalita spracovania je zárukou dlhodobej bezproblémovej prevádzky a spokojnosti.

Široká ponuka špičkových značiek

Neustále inovovať a prinášať to najnovšie je naša priorita. Okrem našich vlastných značiek ako Aquaristo, Aquaristo Style a Sagittarius taktiež spolupracujeme s renomovanými výrobcami ako Grohe, Hansgrohe, Hansa a ďalšími kvalitnými značkami. Vďaka tomu vám môžeme poskytnúť tú najširšiu ponuku trendových výrobkov najvyššej akosti. Či uprednostníte skôr klasický alebo moderný dizajn, vždy sa u nás dočkáte presne toho, čo hľadáte.

Vyberajte s rozumom a získajte to najlepšie z oboch svetov - funkčnosť aj eleganciu v jednom štýlovom balíčku. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou a vytvorte domov podľa svojich predstáv. Prevedieme vás krok po kroku k vybaveniu vašich snov. Náš vyškolený personál vám rád poradí a pomôže s výberom tých najvhodnejších produktov. Všetky batérie navyše ponúkame za skutočne výhodné ceny. Tak neváhajte a navštívte čo najskôr našu predajňu, aby ste mohli začať svoju premenu!

 

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom