1727 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Vodovodné batérie: spojenie funkčnosti a moderného dizajnu

Pri výbere vodovodných batérií je dôležité myslieť nielen na ich praktickú funkciu, ale aj na to, ako doplnia estetiku vášho domova. Na Intercom.sk nájdete širokú ponuku batérií, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a dizajnu, a to všetko za konkurencieschopné ceny.

Kuchynské batérie: srdce vašej kuchyne

Kuchynská batéria je často najviac využívaným prvkom v kuchyni. Preto je dôležité zvoliť takú, ktorá odolá každodennému používaniu a zároveň pridá šmrnc celkovému vzhľadu vašej kuchyne. Ponúkame batérie v klasickom dizajne aj moderné drezové batérie. Nielenže sú vizuálne príťažlivé, ale i praktické: mnohé z nich disponujú výsuvnou sprškou či flexibilným ramenom pre zvýšenie komfortu pri práci. 

Batérie do kúpeľne: od minimalizmu po luxus

Kúpeľňové batérie sú dôležitým prvkom kúpeľňového dizajnu. Mali by byť vyberané s ohľadom na celkový dizajn kúpeľne. Či už hľadáte jednoduché a čisté línie alebo preferujete luxusné a výrazné prvky, náš sortiment umývadlových batérii, vaňových batérii a bidetových batérií uspokojí každý vkus. Nezabudnite na jednotný dizajn batérií k umývadlu, vani a sprche, aby ste dosiahli harmonický celok.

Sprchové batérie a systémy: pre bezchybný zážitok zo sprchovania

Sprchové batérie a systémy sú kľúčové pre vytvorenie príjemného zážitku zo sprchovania. V našej ponuke nájdete všetko od samostatných sprchových batérií až po komplexné sprchové systémy, ktoré transformujú vašu kúpeľňu na osobný wellness.

Parametrické filtre: nájdite ideálnu batériu jednoducho

Naše parametrické filtre vám umožnia rýchlo nájsť batériu, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Môžete vyberať podľa typu (napr. stojanková, stenová či podomietková), dizajnu, materiálu, značky, ceny, kľúčových vlastností a ďalších špecifikácií. S našimi filtrami je výber batérie jednoduchý a intuitívny.

Vodovodné batérie sú viac než len funkčným prvkom - sú vizitkou vášho domova. Vyberte si z našej širokej ponuky na Intercom.sk a získajte spoľahlivého partnera pre vašu kuchyňu a kúpeľňu.

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom