150 položiek celkom
Doplnky do kúpeľne WALLSTORIS, sada 4v1, matná čierna
91,08 € –40 %
54,65 €

Sada doplnkov do kúpeľne WallStoris, matná čierna

HG 27968670
Hore
Ďalšie produkty

Objavte širokú škálu kúpeľňových a kuchynských doplnkov pre váš domov

Keď príde na zveľaďovanie kúpeľne a kuchyne, detaily hrajú veľkú rolu: do vášho interiéru vnášajú osobitosť a štýl. Môžu byť jednoduché či luxusné, praktické či dekoratívne.

Pri výbere kúpeľňových doplnkov do kúpeľne venujte pozornosť každému detailu. Priestor príliš nepreplňujte, aby pôsobil vzdušne. Prispôsobte doplnky štýlu kúpeľne: moderný interiér si žiada elegantné doplnky z kovu a skla, tradičná kúpeľňa si zachováva atmosféru s doplnkami z dreva, bambusu či keramiky. Laďte farby a vzory s celkovým dizajnom, aby priestor pôsobil harmonicky. Pridajte kontrast a nebojte sa experimentovať.

Poháre na zubné kefky a mydelničky: elegancia v každom detaile

Nahraďte nevzhľadné plastové poháre, fľašky a kelímky za naše dizajnové sklenené alebo keramické poháre na zubné kefky, dávkovače tekutého mydlamydelničky. Vďaka nástennému držiaku nebude vaše umývadlo preplnené a ľahšie ho udržíte v suchu a čistote. Doprajete tak svojej kúpeľni štýlový vzhľad a zabezpečíte maximálnu hygienu.

Poličky: funkčnosť a štýl v jednom

Nemáte si kam odkladať pleťové masky či holiace strojčeky? Naše moderné poličky vám poskytnú extra priestor pre uloženie kozmetiky, pohárov na zubné kefky či dekorácii. Vyrobené sú z odolného skla, ktoré sa ľahko udržiava v čistote.

Držiaky na uteráky a háčiky: praktické riešenia pre každú kúpeľňu

Udržte svoje uteráky a osušky vždy po ruke s našimi nástennými držiakmi na uteráky: vyberte si pevný alebo otočný, jednoramenný alebo dvojramenný. Skvelým pomocníkom sú aj háčiky na uteráky či iné predmety s pútkom ako sú peelingové rukavice, masážne kefy a špongie. Vďaka nim bude vaša kúpeľňa vždy usporiadaná, funkčná a štýlová.

Držiaky na toaletný papier a WC kefy: nevyhnutné doplnky pre každú kúpeľňu

Ponúkame široký sortiment dizajnových držiakov na toaletný papier, či už samostatných, s ochranným krytom, s poličkou či s boxom poskytujúcim úložné priestory pre toaletné potreby. Naše WC kefy sú vyrobené z kvalitných materiálov a ľahko sa čistia. Dodávané sú s praktickým nástenným držiakom, vďaka ktorému udržíte podlahu prázdnu a WC kefa bude vždy na dosah ruky.

Sady doplnkov a madlá: pre harmóniu a bezpečnosť v kúpeľni

Ak je pre vás dôležitý jednotný vzhľad, ponúkame vám kompletné sady doplnkov do kúpeľne a na toalety: zahŕňajú všetko, čo potrebujete pre svoj komfort. A pre zvýšenú bezpečnosť detí, seniorov a ľudí so zdravotným hendikepom nezabudnite na bezpečnostné madlá.

Elektrické sušiče uterákov: komfort a hygiena v jednom

Elektrické sušiče uterákov sú skvelým riešením pre kúpeľne. Nielenže rýchlo vysušia vlhké uteráky a pripravia ich tak na ďalšie použitie, ale zároveň pomáhajú udržať kúpeľňu v suchu, čím bránia tvorbe plesní a baktérií. Zároveň môžu pridať luxusný nádych vašej kúpeľni.

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom