Predstenové inštalačné systémy

Modernizujte vašu kúpeľňu s našimi predstenovými inštalačnými systémami, ktoré ponúkajú elegantné a úsporné riešenia pre závesné WC, bidety a ďalšie sanitárne vybavenie. Tieto systémy sú ideálne pre súčasné minimalistické dizajny.

197 položiek celkom
Bidet Alcadrain TREND
206,41 € –20 %
Bidet Alcadrain TREND
obvykle 1-5 dní
165,13 €
ALC AC01
Montážny rám Alcadrain pre bidet
161,05 € –20 %
128,84 €
ALC A105/1120
Hore
Ďalšie produkty

Moderné riešenia pre kúpeľne: výhody a inštalácia predstenových inštalačných systémov

Plánujete modernizovať vašu kúpeľňu či toaletu a túžite po závesnom WC? Máme pre vás optimálne riešenie: predstenový inštalačný systém. Spojenie moderného dizajnu, komfortu a funkčnosti. Tieto systémy komplexne riešia zavesenie aj splachovanie závesného WC a zároveň kúpeľni prinášajú čistý, minimalistický vzhľad a zvyšujú jej estetickú hodnotu.

Moduly pre efektívne splachovanie

Kvalitný splachovací systém je základ pre vašu kúpeľňu. U nás nájdete moduly pre suchú aj mokrú montáž, t.j. pre zabudovanie do jadra alebo sadrokartónu a tiež pre zamurovanie pod omietku. Zabezpečujú spoľahlivú funkčnosť, zaručujú dlhú životnosť a ľahko sa inštalujú. Niektoré z našich modulov disponujú dávkovačom tabliet. A aby sme vám uľahčili výber, pripravili sme pre vás sety rôznych modulov s WC a ovládacím tlačidlom.

Montážne rámy: spoľahlivá základňa pre vašu sanitu

Naše montážne rámy poskytnú pevnú a stabilnú základňu pre rôzne sanitárne zariadenia: závesné WC a umývadlá, bidety, pisoáre či výlevky. Sú schopné zvládať vysoké zaťaženie a zaisťujú bezpečnú a trvalú inštaláciu. Zároveň poslúžia aj pre montáž nástennej či stojankovej vodovodnej batérie.

Tlačidlá pre intuitívne ovládanie WC

Ovládacie tlačidlá slúžia na splachovanie WC. Spravidla sú duálne, t.j. majú dva splachovacie režimy. Dostupné sú v širokej škále farieb a materiálov: od cenovo dostupných plastových tlačidiel cez moderné kovové tlačidlá až po luxusné sklenené tlačidlá, ktoré môžu zdobiť kúpeľňu ako dizajnový doplnok. Niektoré tlačidlá majú tlmené LED podsvietenie, osvetľujúce kúpeľne v noci. Ak sú vybavené RGB modulom, umožňujú zmeny farieb, sýtosti a intenzity podsvietenia pomocou diaľkového ovládania. Pre verejné budovy máme k dispozícii tlačidlá v antivandal úprave.

Kvalitná keramika pre vašu kúpeľňu

Ponúkame moderné keramické WC, bidety, pisoáre, výlevky a tiež špeciálne WC pre osoby so zníženou hybnosťou. Naša keramika sa vyznačuje nielen svojou kvalitou a odolnosťou, ale i nadčasovým dizajnom. Doplňte ju o pohodlné WC dosky: vybrať si môžete dosky s funkciou soft-close pre tiché a plynulé zatváranie, detské WC vložky i dosky s potlačou. Mnohé z nich sú vyrobené z duroplastu s antibakteriálnou úpravou, uľahčujúcou každodenné upratovanie. 

Inštalácia

Ak sa počas inštalácie potrebujete vysporiadať s nerovnosťami, siahnite po našich izolačných doskách. Dokážu zároveň poskytnúť stabilný podklad pre vaše sanitárne zariadenia, sú odolné voči vlhkosti a zabezpečujú zvukovú izoláciu.

Pri inštalácii dôsledne dodržiavajte pokyny výrobcu. Pokojne ju zverte do rúk odborníkom, aby ste mali istotu, že váš predstenový systém bude fungovať spoľahlivo a dlhodobo bez nutnosti opráv. A ak by predsalen bola potrebná oprava či výmena napúšťacieho ventilu alebo vypúšťacieho ventilu, nemusíte mať obavu: k všetkým potrebným prvkom sa poľahky možno dostať cez otvor za ovládacím tlačidlom. U nás navyše môžete zakúpiť všetky potrebné náhradné diely.

Predstenové inštalačné systémy sú optimálnou voľbou pre každého, kto hľadá moderné riešenie pre svoju kúpeľňu či toaletu. Tá bude vďaka nim nielen krásna, ale aj praktická a dlhodobo funkčná. 

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom