Držiaky na toaletný papier

Objavte praktických pomocníkov pre váš komfort - držiaky na toaletný papier. Kombinácia štýlového dizajnu a funkčnosti pre vašu kúpeľňu. Zabezpečte si pohodlie a poriadok s našimi kvalitnými držiakmi.

18 položiek celkom

Naše držiaky na toaletný papier sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchý a pohodlný prístup k toaletnému papieru. Môžete si vybrať držiak s krytom, ktorý chráni toaletný papier pred vodou a prachom: to oceníte, ak v kúpeľni nemáte okno alebo odsávač, ktorý pohlcuje vlhkosť. 

V našej ponuke nájdete aj držiaky s poličkou alebo boxom. Tie poskytujú dodatočné úložné priestory pre ďalšie toaletné potreby, ako sú napríklad záložné rolky toaletného papiera alebo pre odloženie mobilného telefónu. Sú ideálnym riešením pre menšie kúpeľne, ktoré nemajú veľa miesta. 

Naše držiaky nielenže plnia svoju funkciu, ale tiež dodávajú estetiku kúpeľni a prispôsobia sa akémukoľvek dizajnu. Či už máte biele, chrómové alebo čierne kúpeľňové doplnky, u nás nájdete vhodný držiak, ktorý s nimi bude vizuálne ladiť. Vaša kúpeľňa tak bude nielen funkčná, ale aj štýlová.

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€