Prietokový ohrievač vody HAKL 3K DL 15kW tlakový s voliteľným výkonom

Kód: HK 3K DL 15
Neohodnotené
Značka: HAKL
377 € –7 %
Prietokový ohrievač vody HAKL 3K DL 15kW tlakový s voliteľným výkonom
377 € –7 % 350,62 €
obvykle 1-5 dní
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€
Doprava zadarmo pri nákupe nad 150€

Podrobný popis

Zabudnite na dlhé čakanie na teplú vodu! Ak hľadáte spoľahlivý a moderný prietokový ohrievač vody, ktorý vám zaistí nepretržitý prísun teplej vody, je pre vás ideálnou voľbou prietokový ohrievač 3K DL 15 značky HAKL s automatickým prepínaním príkonu, elektronickým spínaním a tlakovou prevádzkou. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a pokročilým technológiám vám tento ohrievač ponúka komfortné používanie a maximálnu efektivitu.

Charakteristika
Elektrický prietokový ohrievač vody 3K DL 15 okamžite a neobmedzene ohrieva teplú vodu vo veľkom množstve bez nutnosti akumulačného, t.j. zásobníkového ohrevu vody. Ohrievač nepreťažuje elektrickú sieť a jeho výkon je rozložený zapojením na trojfázový elektrický rozvod. Komfortné používanie ohrievača zabezpečuje mikroprocesor, ktorý udržiava konštantnú teplotu výstupnej ohriatej vody aj pri meniacom sa prietoku vody. Automatické plynulé zvyšovanie alebo znižovanie príkonu výhrevných špirál sa uplatňuje nielen pri používaní drezovej a sprchovej batérie, ale tiež pri zimnom a letnom režime. Táto automatická zmena výkonu ohrevu robí z ohrievača výkonný, efektívny a úsporný model zároveň. Podsvietený dotykový displej s meraním celkovej spotreby elektrickej energie a litrov vody len zdôrazňujú technickú vyspelosť tohto prietokového ohrievača vody.

Long Life Technology

HK 3K DL Dry HEATING

Patentovaný suchý ohrev Dry Heating v týchto prietokových ohrievačoch vody minimalizuje usadzovanie vodného kameňa a zabraňuje prepáleniu výhrevnej špirály. Spoľahlivý ohrev vody zabezpečuje výhrevné teleso uložené v ochrannom puzdre, ktoré nie je v priamom kontakte s vodou. Takto vyrábaný ohrevný blok s technológiou "Long Life Technology" sa vyznačuje dlhou životnosťou aj pri nadmernom odbere ohriatej vody.

HK 3K DL Obrázok

Ilustračný 3D obrázok výhrevnej špirály s hliníkovým blokom Long Life Technology

Kde môžete ohrievač použiť?
Ohrievač vody HK 3K DL 15 je vhodný na použitie pri umývadlách, drezoch, v sprchových kútoch a vo pri vaniach. Použitie je možné s akoukoľvek vodovodnou batériou, nie je potrebná špeciálna batéria.

Hlavné prednosti

okamžitý a neobmedzený ohrev vody: užijete si tak horúcu sprchu či umyjete riady kedykoľvek budete chcieť;
konštantná teplota aj pri meniacom sa prietoku;
• prehľadný podsvietený dotykový displej;
suchý ohrev Dry Heating minimalizuje usadzovanie vodného kameňa a chrániaca výhrevnú špirálu pred prepálením;
vysoká životnosť aj pri nadmernom odbere ohriatej vody.

Vlastnosti
• montáž do domáceho vodovodného systému na 6 bar;
• zapojenie na napätie 3 x 230V, trojnásobný výkon ohrevu;
• okamžitý a nepretržitý ohrev vody od min. spínacieho tlaku 2 bar;
• suchá výhrevná špirála s patentovaným ohrevom vody;
• automatické plynulé zvyšovanie príkonu výhrevných špirál napr. od 5 do 15 kW;
• mikroprocesorom dosiahnutá konštantná teplota ohriatej vody pri meniacom sa prietoku;
• nastavenie výstupnej teploty vody v rozsahu od 30°C do 60°C;
• celkové meranie spotreby elektrickej energie a litrov vody;
• podsvietený dotykový displej;
• tlačidlo pre vypnutie ohrevu (standby režim);
• každá výhrevná špirála so samostatnou reštart. tepelnú poistku;
• spínač prietoku vody a tlakový nastaviteľný poistný ventil;
• tepelné čidlo na vstupe a aj výstupe vody;
• mikroprocesorom riadená tepelná ochrana;
• elektronická ochrana proti prepáleniu špirál;
• hydraulická ochrana proti prehriatiu ohrevného systému.

Dôležité technické informácie:
Príkon: 15 kW
Napätie: 3 x 230 V
Istenie: 3 x 25 A
Objem: 0 l
Stupeň krytia: IP 24
Tlaková prevádzka: áno
Max. trvalý tlak vody: 6 bar
Min. spínací tlak: 2,0 bar
Typ spínania: elektronický
Manuálne prepínanie výkonu: nie
Automatické riadenie príkonu: áno
Meranie spotreby elektrickej energie: áno
Meranie spotreby vody: áno
Tepelná ochrana: áno
Druhý stupeň tepelnej ochrany: áno
Signalizácia ohrevu: áno
Zobrazovanie teploty vody: áno
Rozteč pripojovacích vývodov: 85 mm
Pripojovacie závity: 1/2" vonkajší
Prietok vody pri teplote 40°C: 2,9 - 8,7 l/min
Prietok vody pri teplote 60°C 2,9 - 5,2 l/min
Mrazuvzdorná poistka: nie
Výrobok obsahuje pripojovací kábel: nie
Ukončenie kábla vidlicou: nie
Typ pripojovacieho kábla 5C 2,5 mm
Hmotnosť netto: 5,2 kg
Hmotnosť brutto: 5,8 kg
Rozmery výrobku (v x š x h): 40,5 x 26 x 10 cm.

Značka HAKL: Vaša cesta k teplu a komfortu
Slovenská spoločnosť HA-KL je už viac než 20 rokov stabilným hráčom na trhu. Jej sortiment zahŕňa elektrické podlahové vykurovanie, priamohrevné a nízkotlakové batérie, vykurovacie systémy, ale i sušiče rúk či prístroj na úpravu vody. Vďaka silnému dôrazu na vysokú kvalitu výrobkov, ekologickú udržateľnosť a prozákaznícky prístup je  HAKL dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžete v oblasti zabezpečenia tepla a komfortu pre váš domov spoľahnúť.

***

TABUĽKA VHODNOSTI POUŽITIA

Pre jednoduchší výber vhodného modelu prietokového ohrievača vody výrobca pripravil prehľadnú tabuľku vhodnosti použitia. Zoradená je podľa príkonu a typu využitia - náročnosti na spotrebu množstva vody.
Elektrické prietokové ohrievače vody aj napriek vyšším príkonom dosahujú vysokú finančnú úsporu, vzhľadom k tomu, že nemajú zabudovaný zásobník. Na rozdiel od zásobníkových ohrievačov zohrejú neobmedzené množstvo vody. Vodu zohrievajú priebežne, čo znamená, že zvyšovaním prietoku sa znižuje teplota ohriatej vody.
Pri výbere prietokového ohrievača je nutné brať ohľad na spôsob využitia. Napríklad pri sprchovaní je nutné zohriať až trojnásobné množstvo vody ako pri umytí rúk, preto je potrebné zvoliť správny príkon prietokového ohrievača vody.

HK 3K DL tabulka

Poznámka:  
Hodnoty v tabuľke sú orientačné, päť symbolov ••••• určuje maximálnu vhodnosť použitia, symbol x určuje nevhodnosť výrobku.
Jednoduchý výber modelov ohrievačov vody podľa príkonu je možné zvoliť v hlavnej kategórii pomocou filtračného nástroja.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické prietokové ohrievače vody
Záruka: 24 mesiacov
Prevádzka: tlaková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HA-KL spol. s r.o. je slovenskou spoločnosťou s viac než 20-ročnou tradíciou predaja a so stabilným postavením na trhu. V roku 1996 začala s výstavbou výrobného komplexu v Ivanke pri Dunaji neďaleko Bratislavy, kde okrem plánovania, výroby a predaja svojich produktov ponúka aj záručný servis a kvalitné školenia.

K hlavným produktom sa radia zásobníkové prietokové elektrické ohrievače vody. Ekologicky zodpovedná spoločnosť HAKL kladie veľký dôraz na úsporu vody a minimalizáciu spotreby energie. Na zabezpečenie maximálnej ochrany zásobníka pred koróziou je na ohrievačoch používaná dvojitá vrstva špeciálneho sklo-titánového smaltu. Táto inovatívna technológia zaručuje nadštandardnú odolnosť a výrazne predlžuje životnosť ohrievačov. Ohrievače vody sú  ponúkané buď samostatne alebo v sete so špeciálnou beztlakovou vodovodnou batériou, či už drezovou, poddrezovou a tiež so sprchovým setom. Za zmienku stoja aj samostatné elektrické priamoohrevné vodovodné batérie k drezom či umývadlám. 

K sortimentu patrí tiež elektrické vykurovanie pre interiér ako sú vykurovacie rohože a káble, termostaty, sálavé panely, infra žiariče alebo vykurovacie rebríky do kúpeľne, a tiež elektrické vykurovanie pre exteriér ako napríklad vykurovacie rohože a termo káble pod zámkovú dlažbu, vykurovacie vodiče pre ochranu zamrznutia odkvapov či vodovodného potrubia. Spomenieme aj sušiče rúk pre rýchle a efektívne osušenie po umytí, ideálne pre verejné priestory; či prístroj na úpravu vody elektromagnetickým poľom, slúžiaci k zabráneniu tvorby a odstráneniu už existujúceho vodného kameňa v potrubí, ohrievačoch vody, na ventiloch kohútikov a pod.

S vedomím vysokej kvality výrobkov a  za účelom skvalitnenia služieb zákazníkom ponúka spoločnosť HAKL na vybrané produkty rozšírené servisné balíky, ktoré sú už v cene výrobkov. Vyznačuje sa tiež širokou sieťou vyškolených partnerov pre záručný a pozáručný servis v rámci Slovenska. Navyše ako bonus spoločnosť pre niektoré svoje produkty  uverejňuje prezentačné videá , ktoré môžete zhliadnuť aj na našom e-shope.