Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5 beztlakový, hydraulické spínanie

Kód: HK PM 5.5B
Neohodnotené
Značka: HAKL
89,90 € –6 %
Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5 beztlakový, hydraulické spínanie
89,90 € –6 % 83,62 €
skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom

Podrobný popis

HAKL PM-B sa uvedie automaticky do prevádzky otočením ventilu (kohútika) teplej vody na batérii. Ohrievač nemá zabudovaný zásobník, vodu zohrieva okamžite a nepretržite, pričom spotreba elektrickej energie je iba pri pustení teplej vody. Zapnutie ohrevu signalizuje červené svetlo na prednom kryte.
Svojim konštrukčným riešením a rozmermi je určený len pre jedno odberové miesto, napríklad na kuchynský drez, umývadlo… Montáž je možná iba na špeciálnu beztlakovú vodovodnú batériu HAKL. Široký sortiment batérií dodávaných spolu s príslušenstvom (tesnenia, redukcie, držiak ohrievača…) umožňujú jednoduchú, pohodlnú a rýchlu inštaláciu.

CHARAKTERISTIKA TOVARU
- montáž na beztlakové vodovodné batérie HAKL
- beztlaková prevádzka 0 bar so spínaním od 0,1 MPa
- hydraulické zopínanie mikrospínača
- zapojenie na 230V, pri 5,5kW priam

o do zásuvky
- okamžitý a nepretržitý ohrev vody až o 43 °C
- jeden výkonnostný stupeň výhrevnej špirály
- mechanická ochrana proti prehriatiu špirály

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické prietokové ohrievače vody
Záruka: 24 mesiacov
Prevádzka: beztlaková
Nevypĺňajte toto pole:
JO Avatar autora Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5, beztlakový hydraulické spínanie 27.4.2024 05:56
Používal som dlhé roky Prietokové ohrievače vody HAKL MX 3,5 - 5,5 kWh RMC s.r.o.. Boli spoľahlivé a zničila ich moja studňová neupravená tvrdá voda. Preto som sa rozhodol pre rovnakú značku a pozeral som sa hlavne na cenu a výkon. Mal som smolu, že pri objednávaní a preberaní prístroja nebol môj "dvorný majster", ktorý bol v kúpeľoch. Včera (piatok 26.4.) ma nepotešil, lebo som nakúpil ZLE. Ako 82 ročnému starcovi mi nič nehovoril popis činnosti a tak som sa neskoro dozvedel, že bez špeciálnej beztlakovej vodovodnej batérie som kúpil NEPOUŽITEĽNÚ VEC. Môj záver bol, že ZOSTAVA malo byť predávaná ako KOMPLET a samotný ohrievač, len ako NÁHRADNÝ DIEL ! V pondelok 29.04.2024 prinesiem zakúpený NEUPOTREBITEĽNÝ ohrievač aj s dvomi poškodenými ohrievačmi HAKL MX. Nechám si poradiť vhodnú náhradu, prípade aj možnosť repasovania jedného zo starých ohrievačov výmenou vyhrievacieho telesa. Z ohrievačov typu PL by som si vybral PL 5,5 kW. Batériu za beztlakovú meniť nebudem, je už súčasťou kuchynskej linky a inštalácia pre ohrievač HAKL je hotová. Prepáčte mi povrchné čítanie komentárov, ale moje zásuvky sú obmedzené a objektom sú cenové možnosti s časovými limitmi. Janko
Odpovedať
MJ Avatar autora Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5, beztlakový hydraulické spínanie 29.4.2024 07:41
Dobrý deň pán Ondrišek, áno, tento prietokový ohrievač značky Hakl sa používa len so špeciálnou beztlakovou batériou, ako uvádzame v popise produktu. Tá sa k tomuto ohrievaču kupuje zvlášť. Samozrejme je možné nepoužívaný ohrievač vrátiť v lehote 14 dní vrátiť. S pozdravom Intercom.sk

HA-KL spol. s r.o. je slovenskou spoločnosťou s viac než 20-ročnou tradíciou predaja a so stabilným postavením na trhu. V roku 1996 začala s výstavbou výrobného komplexu v Ivanke pri Dunaji neďaleko Bratislavy, kde okrem plánovania, výroby a predaja svojich produktov ponúka aj záručný servis a kvalitné školenia.

K hlavným produktom sa radia zásobníkové prietokové elektrické ohrievače vody. Ekologicky zodpovedná spoločnosť HAKL kladie veľký dôraz na úsporu vody a minimalizáciu spotreby energie. Na zabezpečenie maximálnej ochrany zásobníka pred koróziou je na ohrievačoch používaná dvojitá vrstva špeciálneho sklo-titánového smaltu. Táto inovatívna technológia zaručuje nadštandardnú odolnosť a výrazne predlžuje životnosť ohrievačov. Ohrievače vody sú  ponúkané buď samostatne alebo v sete so špeciálnou beztlakovou vodovodnou batériou, či už drezovou, poddrezovou a tiež so sprchovým setom. Za zmienku stoja aj samostatné elektrické priamoohrevné vodovodné batérie k drezom či umývadlám. 

K sortimentu patrí tiež elektrické vykurovanie pre interiér ako sú vykurovacie rohože a káble, termostaty, sálavé panely, infra žiariče alebo vykurovacie rebríky do kúpeľne, a tiež elektrické vykurovanie pre exteriér ako napríklad vykurovacie rohože a termo káble pod zámkovú dlažbu, vykurovacie vodiče pre ochranu zamrznutia odkvapov či vodovodného potrubia. Spomenieme aj sušiče rúk pre rýchle a efektívne osušenie po umytí, ideálne pre verejné priestory; či prístroj na úpravu vody elektromagnetickým poľom, slúžiaci k zabráneniu tvorby a odstráneniu už existujúceho vodného kameňa v potrubí, ohrievačoch vody, na ventiloch kohútikov a pod.

S vedomím vysokej kvality výrobkov a  za účelom skvalitnenia služieb zákazníkom ponúka spoločnosť HAKL na vybrané produkty rozšírené servisné balíky, ktoré sú už v cene výrobkov. Vyznačuje sa tiež širokou sieťou vyškolených partnerov pre záručný a pozáručný servis v rámci Slovenska. Navyše ako bonus spoločnosť pre niektoré svoje produkty  uverejňuje prezentačné videá , ktoré môžete zhliadnuť aj na našom e-shope.