Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5kW + páková drezová batéria SOLIS

Kód: HK SET PM 5.5ASOL 3115P18
Neohodnotené
Značka: HAKL
150,48 € –15 %
Prietokový ohrievač vody HAKL PM 5,5kW + páková drezová batéria SOLIS
150,48 € –15 % 127,91 €
skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom

Podrobný popis

Na teplú vodu nečakajte! So setom prietokového ohrievača vody HAKL PM-B 5,5kW značky HAKL a špeciálnou beztlakovou batériou SOLIS značky Sagittarius je čakanie na zohriatie vody minulosťou. Táto kombinácia ohrievača a batérie vám zaručí neustály prísun teplej vody v kompaktnom, štýlovom prevedení. Sada je určená len pre jedno odberné miesto: drez v kuchyni či umývadlo. Predstavuje optimálnu voľbu pre chaty, chalupy, garáže i technické miestnosti.

S prietokovým ohrievačom vody získate:
teplú vodu okamžite: nemusíte na ňu zdĺhavo čakať, voda sa zohrieva okamžite v priebehu pár sekúnd;
úsporu energií: ohrievač zohrieva vodu iba vtedy, keď ju potrebujete: čo minimalizujú tepelné straty a šetrí sa energia;
nižšie prevádzkové náklady: vďaka úspore energie a rýchlemu ohrevu vody sú prevádzkové náklady prietokových ohrievačov nízke.

Benefity setu HAKL PM-B 5,5kW a batérie SOLIS
elegantný dizajn: batéria SOLIS má štýlový dizajn, zapadne tak do každej kuchyne či kúpeľne;
kompaktné rozmery: malé rozmery z neho robia skvelú voľbu pre menšie kuchyne a kúpeľne;
spoľahlivá prevádzka: ohrievač je vyrobený z kvalitných materiálov, vybavený je bezpečnostnými prvkami;
jednoduchá montáž: set obsahuje všetko, čo potrebujete pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu.

Elektrický prietokový ohrievač vody s hydraulickým spínaním a beztlakovou prevádzkou HAKL PM-B 5,5kW
Prietokový ohrievač HAKL PM-B sa uvedie automaticky do prevádzky otočením ventilu teplej vody na batérii. Súčasťou ohrievača nie je zásobník, vodu totiž zohrieva okamžite a nepretržite vo chvíli, keď prechádza ohrievačom. Spotreba elektrickej energie je iba pri pustení teplej vody. Zapnutie ohrevu je signalizované červeným svetielkom na prednom kryte ohrievača.
Vzhľadom ku konštrukcii a rozmerom je tento ohrievač určený iba pre jedno odberné miesto: na drez či umývadlo. Inštalácia je možná iba so špeciálnou beztlakovou vodovodnou batériou.

Základné vlastnosti ohrievača:
• beztlaková prevádzka 0 bar so spínaním od 0,1 MPa;
• hydraulické zopínanie mikrospínača;
• zapojenie na 230V, pri 5,5kW priamo do zásuvky;
• okamžitý a nepretržitý ohrev vody až o 43 °C;
• jeden výkonnostný stupeň výhrevnej špirály;
• mechanická ochrana proti prehriatiu špirály.

Náš tip: dbajte na pravidelnú údržbu ohrievača: minimalizujete tak riziko tvorby usadenín, zvýšite tak výkon a predĺžite jeho životnosť.

Nízkotlaková batéria SOLIS značky Sagittarius
Štýlová batéria SOLIS s moderným dizajnom perfektne doplní prietokový ohrievač a dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru. Ovláda sa jednoducho a komfortne pomocou páky. Výtokové ramienko má tvar písmena "S", zaistí pohodlné umývanie riadu a napúšťanie vody.

Vlastnosti batérie:
• typ: páková nástenná
• využitie: pre beztlakové prietokové ohrievače vody;
• rameno v tvare "S" dĺžky 18 cm pre pohodlné umývanie riadu a napúšťanie vody;
• povrchová úprava: chróm.


Podrobné technické parametre prietokového ohrievača HAKL PM-B 5,5kW
Príkon: 5,5 kW
Napätie/počet fáz: 1 x 230 V
Istenie: 25 A
Stupeň krytia: IP24
Typ prívodného kábla: 3C 2,5mm²
Dĺžka prívodného kábla: 90 cm
Ukončenie kábla vidlicou: NIE
Pripojovacie závity: 3/8”
Rozstup príp. vývodov: 30 mm
Tepelná poistka ochr.: NIE
Tepelná poistka serv.: NIE
Max. trvalý tlak vody: 0 MPa
Min. spínací tlak vody: 0,15 MPa
Prietok vody pri 35 °C: 3,2 l/min.
Prietok vody pri 55 °C: 1,8 l/min.
Rozmery (v, š, h) v cm: 22x13x8,5 cm
Hmotnosť: 800 g
Typ spínania: hydraulický
Prepínanie výkonov: NIE
Ochrana pred vzduchom: NIE
Umývadlo vhodnosť použitia: • • •
Kuchyňa vhodnosť použitia: • • •
Sprcha vhodnosť použitia: • •
Vaňa vhodnosť použitia: -

O značkách:
Slovenská spoločnosť HA-KL je už viac než 20 rokov stabilným hráčom na trhu. Jej sortiment zahŕňa elektrické podlahové vykurovanie, priamohrevné a nízkotlakové batérie, vykurovacie systémy, ale i sušiče rúk či prístroj na úpravu vody. Vďaka silnému dôrazu na vysokú kvalitu výrobkov, ekologickú udržateľnosť a prozákaznícky prístup je značka HAKL dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžete v oblasti zabezpečenia tepla a komfortu pre váš domov spoľahnúť.

SAGITTARIUS je renomovanou slovenskou značkou pôsobiacou na slovenskom i zahraničnom trhu vyše 30 rokov. Zameriava sa na výrobu a distribúciu kvalitných a štýlových vodovodných batérií, sprchového sortimentu a doplnkov do kúpeľne. Jej charakteristické logo - šípku pozná hádam každý z nás. Vďaka rokmi overenej kvalite, spoľahlivosti a cenovej dostupnosti je obľúbenou voľbou pre široké spektrum zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické prietokové ohrievače vody
Záruka: 24 mesiacov
Prevádzka: beztlaková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HA-KL spol. s r.o. je slovenskou spoločnosťou s viac než 20-ročnou tradíciou predaja a so stabilným postavením na trhu. V roku 1996 začala s výstavbou výrobného komplexu v Ivanke pri Dunaji neďaleko Bratislavy, kde okrem plánovania, výroby a predaja svojich produktov ponúka aj záručný servis a kvalitné školenia.

K hlavným produktom sa radia zásobníkové prietokové elektrické ohrievače vody. Ekologicky zodpovedná spoločnosť HAKL kladie veľký dôraz na úsporu vody a minimalizáciu spotreby energie. Na zabezpečenie maximálnej ochrany zásobníka pred koróziou je na ohrievačoch používaná dvojitá vrstva špeciálneho sklo-titánového smaltu. Táto inovatívna technológia zaručuje nadštandardnú odolnosť a výrazne predlžuje životnosť ohrievačov. Ohrievače vody sú  ponúkané buď samostatne alebo v sete so špeciálnou beztlakovou vodovodnou batériou, či už drezovou, poddrezovou a tiež so sprchovým setom. Za zmienku stoja aj samostatné elektrické priamoohrevné vodovodné batérie k drezom či umývadlám. 

K sortimentu patrí tiež elektrické vykurovanie pre interiér ako sú vykurovacie rohože a káble, termostaty, sálavé panely, infra žiariče alebo vykurovacie rebríky do kúpeľne, a tiež elektrické vykurovanie pre exteriér ako napríklad vykurovacie rohože a termo káble pod zámkovú dlažbu, vykurovacie vodiče pre ochranu zamrznutia odkvapov či vodovodného potrubia. Spomenieme aj sušiče rúk pre rýchle a efektívne osušenie po umytí, ideálne pre verejné priestory; či prístroj na úpravu vody elektromagnetickým poľom, slúžiaci k zabráneniu tvorby a odstráneniu už existujúceho vodného kameňa v potrubí, ohrievačoch vody, na ventiloch kohútikov a pod.

S vedomím vysokej kvality výrobkov a  za účelom skvalitnenia služieb zákazníkom ponúka spoločnosť HAKL na vybrané produkty rozšírené servisné balíky, ktoré sú už v cene výrobkov. Vyznačuje sa tiež širokou sieťou vyškolených partnerov pre záručný a pozáručný servis v rámci Slovenska. Navyše ako bonus spoločnosť pre niektoré svoje produkty  uverejňuje prezentačné videá , ktoré môžete zhliadnuť aj na našom e-shope.