Sada 3ks silikónových tesnení na úsporu vody, rozmer 1/2"

Kód: 07865-12-SET-479
Neohodnotené
Značka: SAGITTARIUS
1,93 € –9 %
07865 12 SET 479 03
1,93 € –9 % 1,74 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Expedícia do 24hod
Expedícia do 24hod
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 30 rokov na trhu
Viac ako 8000 položiek skladom
Viac ako 8000 položiek skladom

Podrobný popis

Sada 3ks silikónových tesnení na úsporu vody, rozmer 1/2".

Prietok:
Fialová farba: 4 l/min.
Zelená farba: 7 l/min.
Biela farba: 9 l/min.

! Upozornenie !

Tesnenie vkladajte do sprchovej hadice v mieste napojenia na zdroj vody, nie do koncovky, do ktorej sa pripája ručná sprcha.
Bežná sprchová hadica nie je dimenzovaná na vyšší tlak a mohlo by dôjsť k narušeniu tesnosti spojov, prípadne k poškodeniu samotného telesa hadice a tím k nežiaducemu úniku vody.
Tesnenie vkladajte tak, aby čierne gumené tesnenie (O-krúžok) po vložení do hadice prípadne hlavovej sprchy smeroval nahor, tak ako je to zobrazené na obrázku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sagittarius – vlajková loď spoločnosti Intercom Bratislava, ktorá je známou a rešpektovanou firmou špecializujúcou sa na výrobu a distribúciu vodovodných batérií a sprchového sortimentu a to s dlhoročnou tradíciou: už vyše 30 rokov má významné postavenie na slovenskom trhu a prostredníctvom dcérskych spoločností aj na trhu českom a maďarskom. 

Značka Sagittarius sa zameriava na výrobu kvalitných a dizajnovo atraktívnych batérií pre kuchyne aj kúpeľne. Využitie moderných technológií a kvalitných materiálov zaisťuje batériám dlhú životnosť, odolnosť voči opotrebeniu a jednoduchú údržbu. Sagittarius tiež kladie dôraz na ochranu životného prostredia a preto mnohé z modelov sú vybavené technológiou pre úsporu vody. 

K najznámejším modelom tejto značky patria batérie sérií ZORA, FORUM či PERLA obľúbené pre ich oku lahodiaci dizajn, moderné batérie VENTURA s niekoľkých farebných prevedeniach, ale tiež klasické kohútikové batérie MADISON. Séria nízkotlakových batérií SOLIS je určená pre použitie s elektrickými ohrievačmi vody. Sagittarius má tiež bohatý výber praktických batérií do bytového jadra.

Vodovodné batérie dopĺňa rozmanitý sprchový sortiment: sprchové hlavice s ramenami, ručné spršky s držiakmi, sprchové hadice či dizajnovo zladené sprchové súpravy, a tiež doplnky pre kúpeľňu, ako sú napríklad držiaky s pohárom, mydelničky, držiaky na uteráky či rôzne príslušenstvo k WC.

Značka Sagittarius s jej charakteristickým logom – šípkou, ktorú pozná azda každý z nás, je skvelou voľbou pre širokú škálu zákazníkov: vyznačuje sa totiž nielen kvalitou, ale tiež cenovou dostupnosťou.