Spoločnosť

 

 

 

Košík

Vážení priatelia,
spoločnosť INTERCOM BRATISLAVA s.r.o. je dlhoročným výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov značky SAGITTARIUS na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku..

Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie vyrábané a distribuované pod súhrnnou komerčnou značkou SAGITTARIUS sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom.

Dôkazom toho sú státisíce spokojných užívateľov pákových batérií sérií ZORA, PERLA, LESIA, NAPO, PROVENCE, GALAXY, ATLANTA, ELEGANCE a mnohých ďalších. Značka SAGITTARIUS získala za 20 úspešných rokov na našom trhu dominantné a stabilné miesto.

V súčasnosti je v ponuke našej spoločnosti viac než 8 000 položiek špecializovaného sortimentu. Nájdete tu stovky druhov sprchových hadíc a pripojení. Mimoriadne široká je ponuka ručných spŕch – jedno, dvoj – až osempolohových, klasických alebo svietiacich, s chrómovou , farebnou alebo saténovou povrchovou úpravou.

Priazeň zákazníkov na Slovensku získali pákové batérie a sprchové príslušenstvo renomovaného talianskeho výrobcu M&Z. Výrobky tejto značky sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou.

Stelesnením špičkovej technológie sú termostatické miešacie batérie. Ponúkame ich v najrôznejších prevedeniach a cenových reláciách – ale všetky z nich sú mimoriadne komfortné a vedú k mimoriadnym úsporám hlavne teplej vody.

Významné miesto v našej ponuke majú senzorové batérie renomovaného výrobcu STERN ENGINEERING LTD (Izrael), ktorého výhradne zastupujeme v SR a ČR. Tieto produkty spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, dizajn a odolnosť.

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment najväčšieho výrobcu sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe - firmy ALCAPLAST (ČR). Sme dlhoročný a tradičný distribútor výrobkov spol. PROBEX (ČR) -renomovaného výrobcu odvetrávacieho sortimentu a revíznych dvierok. Mimoriadne obšírny je sortiment závesnej a kotviacej techniky firmy RABOVSKÝ (ČR). Trvalou súčasťou našej ponuky sú vaňové zásteny a elektrické sušiaky zn. NOPA PLUS (ČR). Patríme k najväčším predajcom elektrických prietokových ohrievačov vody a vyhrievacích rohoží od firmy HAKL (SR). Stálych zákazníkov si získali PPR plastové rozvody na vodu od PIPELIFE – INSTAPLAST (ČR). Mimoriadnou kvalitou sa vyznačujú ventily pre plynoinštaláciu výrobcu VALVEX (Poľsko). Už dvadsať rokov sa úspešne predávajú na Slovensku tlačné ventily firmy LA TORRE (Taliansko). V tomto roku sme obohatili našu ponuku o výrobky špičkových výrobcov - odvodňovacej techniky CHUDEJ (ČR) a hadíc pre plynoinštaláciu AZ POKORNÝ (ČR).

Okrem uvedeného nájdete v našej ponuke bohatý sortiment vodoinštalačného , kúrenárskeho a doplnkového sortimentu a náhradných dielov.

Akékoľvek informácie ohľadne možnosti dodávok Vám poskytne obchodný úsek INTERCOMU Bratislava s.r.o.
 

Všetky práva vyhradené